درباره ما

گروه کاردان کریمی با بیش از پانزده سال سابقه در خدمت هموطنان عزیز ایرانی می باشد.

 مجموعه تولیدی اجرایی کریمی،  تولید کننده و مجری  نصب انواع محصولات کف و جدول های خیابانی، شامل انواع موزاییک، جدول، واش بتن و …. میباشد و همواره جهت تحویل انواع محصولات با کیفیت و درعین حال مقرون به صرفه کوشش می نماید، که امید است بتواند در راستای خود کفایی و رونق بازار کار کشور هر چه بیشتر در خدمت هم وطنان عزیز باشد!

از دیگر خدمات این گروه اجرای کلیه امور مربوط به کفسازی ساختمان و سنگ سابی و موزاییک سابی میباشد که با در اختیار داشتن انواع دستگاههای سه فاز و تکفاز کفسابی آماده ارائه خدمات کفسابی بتن در بهترین و بالاترین سطح کیفی و کمی به تمام عزیزان میباشد.

یکی دیگر از خدمات این گروه:

  • اجرای صفر تا صد کف سازی سنگ لاشه ای، یا کفسازی لاشه سنگی نامنظم میباشد. به این صورت که پیمانکاری کریمی این نوع کفسازی را از مرحله تهیه سنگ لاشه بسته به سفارش مشتری و تهیه مصالح و انتقال به محل پروژه و سپس اجرای نصی و سنگ فرش و همچنین کفسابی به عهده میگیرد، و در نهایت کاری لوکس و کاملا شسته رفته تحویل مشتری مینماید.
  • ساب موزاییک زیر کفپوش،کفسابی با الماس،کفسابی قبل ازپارکت،کفسابی زیرلمینت،کفسابی زیراپوکسی،آماده سازی زیر لمینت،برای آماده یازی کف ساختمانهاقبل از نصب پارکت و کفپوش و لمینت گروه کریمی با تیم کفسابان باتجربه و پرتوان خود در خدمت شماست تا بهترین خدمات را در کمترین زمان ممکن ارائه نماید.

این گروه در نظر دارد در راستای کامل و هرچه با کیفیت تر نمودن خدمات خود کفسازی سنگ لاشه ای را از مرحله ابتدایی تا انتهایی آن یعنی زیر سازی نصب و ساب سنگ فرش لاشه ای را به طور کامل انجام داده و نهایتا کار باکیفیت و بدون نقص تحویل کارفرما نماید!