درباره ما

گروه کاردان کریمی با بیش از پانزده سال سابقه در خدمت هموطنان عزیز ایرانی می باشد.

این گروه جهت تولید انواع محصولات کف و جدول های خیابانی که شامل انواع موزاییک، جدول، واش بتن و …. فعال بوده و جهت تحویل انواع محصولات با کیفیت کوشش می نماید که امید است هر چه بیشتر در خدمت هم وطنان عزیز باشد.

از دیگر خدمات این گروه اجرای انواع کف سابی بوده که اختیار داشتن بیش از ۸ دستگاه سه فاز و تکفاز کفسابی آماده ارائه خدمات کفسابی بتن در بهترین و بالاترین سطح کیفی و کمی به تمام عزیزان میباشد.

سایر خدمات این گروه شامل:

  • اجرای کف سنگ لاشه ای،کفسازی سنگ لاشه،اجرای نصب سنگ لاشه ای،کفسابی سنگ لاشه ای،اکیپ اجرای سنگ فرش لاشه، نصب سنگ لاشه در پارکینگها و محوطه ها،کف فرش لاشه،سنگ فرش لاشه،اجرای کف سنگ لاشه،نصب لاشه سنگ،فرش لاشه سنگ.
  • ساب موزاییک زیر کفپوش،کفسابی با الماس،کفسابی قبل ازپارکت،کفسابی زیرلمینت،کفسابی زیراپوکسی،آماده سازی زیر لمینت،برای آماده یازی کف ساختمانهاقبل از نصب پارکت و کفپوش و لمینت گروه کریمی با تیم کفسابان باتجربه و پرتوان خود در خدمت شماست تا بهترین خدمات را در کمترین زمان ممکن ارائه نماید.

این گروه در نظر دارد در راستای کامل و هرچه با کیفیت تر نمودن خدمات خود کفسازی سنگ لاشه ای را از مرحله ابتدایی تا انتهایی آن یعنی زیر سازی نصب و ساب سنگ فرش لاشه ای را به طور کامل انجام داده و نهایتا کار باکیفیت و بدون نقص تحویل کارفرما نماید!