طریقه تولید موزاییک,تولید موزاییک پرسی,روش تولید موزاییک,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

فروش فوق العاده موزاییک,موزاییک گرانیتی,موزاییک صاف,موزاییک معمولی,حراج انواع موزاییک

قابل توجه کارفرمایان و مصرف کنندگان عزیز موزاییک!

مراحل تولید موزاییک پرسی:

۱. مخلوط کردن سیمان تیپ۲ و ماسه نرم کاملا شسته برای

  پشت موزاییک پرسی. لایه پشت موزاییک پرسی از ملات مرطوب و مایل به خشک تهیه میشود پس برای آماده سازی ملات پشت موزاییک میبایست ماسه و سیمان باهم کاملا مخلوط و آمیخته شوند. و قبل از قالب گیری موزاییکها باید یک مشت از ملات را بادست فشرده کرده و از شکل گیری آن با فشار دست مطمعن شویم.

۲.  طریقه مخلوط کردن ملات رویه موزاییک:

برای قالب گیری و تولید هر یک عدد موزاییک ۳۰در۳۰ حدود دوکیلو ملات شل یا همان رنگ و یا لایه رویین لازم میباشد.  که این ملات شل به موزاییک پرسی دولایه، به طریقه زیر آماده  میگردد:

الف. مخلوط کردن آب و سیمان با پیمانه حدود ۵۰ کیلو آب،بیست کیلو سیمان و ۴۰ کیلو گرم پودر سنگ.  اضافه کردن پودر سنگ متناسب با رنگ زمینه موزاییک (بعنوان مثال برای موزاییک زرد باید از پودر سنگ زرد رنگ استفاده کنیم.).

ب. هنگامی که مخلوط آب و سیمان و پودر سنگ حالت دوقاب به خود گرفت میباید سنگدانه های مورد نظرمان را که قبلا آماده کرده ایم به صورت کم کم به آن اضافه کنیم و همزمان مخلوط را خوب قاطی کنیم. بهتر است در اولین بار برای مخلوط کردن از یک استاد کار کمک بگیریم. داشتن نتیجه مطلوب در مخلوط کردن رنگ موزاییک مستلزم استفاده از مصالح و مواد اولیه مرغوب علی الخصوص پودر سنگ نرم و خشک میباشد!!

مشاوره بیشتر ۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸   اگر در مورد موزاییگ و نحوه تولید سوالاتی دارید تماس بگیرید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *