موزاییک ساب نخورده، موزاییک ساده زیرپارکتی، موزاییک پشت بام،هزینه زیر سازی پارکت

موزاییک ساب نخورده!توصیف و توضیح مشخصات فنی موزاییک ساب نخورده، عوامل مؤثر در قیمت موزاییک ساب نخورده و موارد مصرف این محصول:

ابتدا به تعریف و توضیح مختصر در مورد خود محصول میپردازیم.

آدرس دفتر مرکزی : تهران. پاسداران. نگارستان۵ پلاک۲۰
تلفن سفارش کالا: ۰۲۱۲۲۸۹۸۶۳۸

همان گونه که از اسم این محصول بر می آید، در واقع در تولید این موزاییک یکی از مراحل اصلی فرایند تولید یعنی ساب موزاییک کاملا حذف شده است. این محصول در تمامی کارخانجات تولید موزاییک پرسی موجود میباشد، اما بنا به دلایل و ضوابط و سیاست کاری خاصی که در هر کارخانه تولید موزاییک حاکم میباشد، ممکن است همه کارخانجات تولید موزاییک پرسی حاضر به فروش موزاییک ساب نخورده نباشند.

موارد مصرف موزاییک ساده ساب نخورده:

موزاییک ساب نخورده در بیشتر موارد استفاده، میتواند بعنوان یک موزاییک زیر پارکتی،موزاییک زیر لمینتی، و موزاییک زیر موکتی، برای ایجاد یک زیرسازی کاملا صاف و مسطح جهت نصب پارکت و لمینت و یا چسباندن کفپوشهای موکتی و یا اپوکسی مورد استفاده قرار بگیرد.

موزاییک ساده، موزاییک ساب نخورده،موزاییک زیرپارکتی،

این محصول نیز همانند دیگر موزاییکهای سنگ دانه دار و متنوع میتواند رنگهای مختلفی داشته باشد، که در این صورت ممکن است به لحاظ قیمت دارای قیمت بیشتری باشد، اما با توجه به محل نصب و قرار گرفتن این محصول که در بیشتر مواقع زیر کفپوش اصلی مثل پارکت، لمینت، سرامیک، اپوکسی و یا موکت قرار میگیرد، داشتن سنگدانه یا نداشتن آن در این محصول اهمیت چندانی ندارد. اگر مصرف کننده موزاییک زیر پارکتی و موزاییک زیر لمینتی به این نکته توجه داشته باشد، چه بسی میتواند با کمترین هزینه ممکن بهترین پوشش و موزاییک را برای زیر کار خود تهیه نماید. اما علی رقم بی اهمیت بودن رنگ و سنگدانه در موزاییک زیر پارکت و موزاییک زیر لمینتی، موضوع مهم و حائز اهمیت در موزاییک زیر پارکتی و موزاییک زیر لمینت و موزاییک زیر اپوکسی، داشتن سطح کاملا صاف و همچنین داشتن سایز مناسب و از همه مهمتر سبک بودن و مخصوصا استحکام فوق العاده و قابل قبول میباشد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *