اجرای لاشه سنگ,پیمانکاری سنگ لاشه

فرش کردن لاشه سنگ,پیمانکاری اجرای کف سنگ لاشه,گروه پیمانکاری کریمی


اجرای لاشه سنگ,پیمانکاری سنگ لاشه,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

نحوه تولید موزاییک ویبره ای

نحوه تولید واش بتن و موزاییک ویبره

وزاییک ویبره ای:

همانگونه که از اسم این قطعه پیداست، در پروسه ساخت این موزاییک از روش ویبره کردن مصالح ترکیب شده بتن استفاده میشود. به این ترتیب که ابتدا بتن و مواد تشکیل دهنده موزاییک طبق فرمول و پیمانه مشخص و مناسب با محصول در مخلوط کن، ترکیب شده و در قالب مخصوص قطعه ریخته میشود. و سپس بقیه مراحل به صورت زیر اجرا میشود:

قالب موزاییک ممکن است دو حالت جدا از دستگاه و چسبیده به دستگاه داشته باشد.

قالب جدا از دستگاه و قالب چسبیده به دستگاه.

۱. قالب جدا از دستگاه ویبره، این نوع قالب به صورت جدا از دستگاه ویبره میباشد که برای تولید قطعه ابتدا مواد ترکیب شده یا بتن آماده شده در قالب ریخته میشود، سپس قالب پر  از بتن یا مواد اولیه قطعه، به مدت لازم که قبلا در برنامه دستگاه تنظیم و مشخص شده است، شروع به ویبره کردن میکند.  بعد از اتمام مرحله ویبره قالب از روی دستگاه ویبره برداشته شده و برای انجام مراحل بعدی تولید اعم از خشک شدن و آبیاری و فراوری بتن و ساب به قسمت های دیگر کارخانه منتقل میشود.

۲. دستگاه قالب سر خود یا قالب متصل به دستگاه، همانگونه که از اسمش پیداست این نوع قالب متصل به دستگاه ویبره میباشد.

قالبی که به صورت سر خود دستگاه هست در واقع نوعی خط تولید نیمه اتوماتیک به شمار می آید. به اینصورت که هر قالب به صورت خودکار از ابتدای خط تولید تا انتهای آن بر روی یک نوار نقاله به حرکت در می آید و همزمان با این حرکت کردن از بتن و مواد اولیه موزاییک پر میشود و در ادامه ویبره شده و سپس در مرحله آخر با قرار گرفتن در روی شمشه های مناسب قالب با ظرافت تخلیه شده و برای تولید قطعه بعدی آماده میشود.

موزاییک زیرپارکتی

تولید و پخش موزاییک ساده زیر پارکتی و پشت بام در متراژ بالا. گروه کریمی با در اختیار داشتن تجهیزات و امکانات کامل در تولید موزاییک پرسی و موزاییک ویبره ای و همینطور پلیمری و واش بتن باسابقه درخشان و کارآمد در اختیار هموطنان عزیز میباشد.

برای آشنایی با انواع موزاییک میتوانید مطالب دیگر این سایت را بررسی کنید.

طریقه تولید موزاییک رنگی,طریقه تولید موزاییک فرنگی


طریقه تولید انواع موزاییک را با دستگاه پرس و دستگاه نوار ویبره  در اینجا بخوانید. گروه تولیدی موزاییک و کفپوش بتنی کریمی برای ایجاد یک زمینه آگاهی در مورد ساخت و تولید انواع موزاییک مواردی چند از مراحل ساخت این نوع موزاییک ها را توضیح داده است.

موزاییک رنگی:

موزاییک پشت بام,موزلییک صاف و ساده,موزاییک زیر موکتی,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

موزاییک پشت بام,موزاییک زیر موکتی,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

دراین قسمت میخواهیم بیشتر نمونه موزاییک های ساده پشت بامی و زیر موکتی را برای شما همراه با تصویر معرفی کنیم. لطفاهمراه ماباشید.

موزاییک ساده,موزاییک طوسی معمولی,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸


موزاییک ساده,موزاییک طوسی معمولی,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

در این قسمت بر آن هستیم تا تعدادی چند از انواع موزاییک های طوسی معمولی را که در بازار به عنوان موزاییک ساده شناخته شده اند خدمت شما عزیزان معرفی نماییم.

موزاییک ساده,موزاییک پرسی معمولی,موزاییک ارزان,موزاییک صاف,موزاییک بدون شیار

موزاییک ساده,موزاییک پرسی معمولی,موزاییک ارزان,موزاییک صاف,موزاییک بدون شیارتولیدی کریمی ۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

درتعریف موزاییک واژه موزاییک ساده واژه ایست که بسیار به چشم میخورد. اما معنای آن چه میتواند باشد؟!

خوب این کلمه ساده که به آخر واژه موزاییک چسبیده دارای محتوایی برای توضیحات در مورد این نوع خاص از موزاییک است. در گویش اولیه بین افراد و استفاده کنندگان این کلمات موزاییک ساده به معنای موزاییکی میباشد که دارای سطح صاف و ساده و بدون شیار میباشد. اما در کل این واژه به معنای موزاییکی پرسی و صاف و معمولا به رنگ طوسی و ابعاد ۳۰در۳۰ که در بیشتر مواقع این موزاییک ساده در کف اتاقها،زیر پارکت لمینت و کفپوش ویا در بالای پشت بامها استفاده میشود.  البته تمام این مطلبی که عرض شد و به استماع شما گرامیان رسید به هیچ وجه به این معنا نیست که وقتی میگوییم موزاییک ساده حتما منظورمان موزاییک ۳۰در۳۰ پرسی و طوسی رنگ هست که در کاربردهای فوق الذکر به کار میرود، بلکه عرض بنده این است که  یک تولید کننده موزاییک و یک مصرف کننده با کهنه کار موزاییک معمولا با شنیدن واژه موزاییک ساده یا موزاییک ایرانی به یاد موزاییک ۳۰در۳۰ صاف طوسی پرسی میفتد که به مصرفهای بالا به کار میرود.

تمام این صحبت گفته شد تا به اینجا برسم که گروه تولید موزاییک کریمی به عنوان یکی از قدیمی ترین و باتجربه ترین تولید کنندگان موزاییک و قطعات سیمانی ویبره ای و پرسی در خدمت شماست تا شما دوستان گرامی را در انتخاب یک محصول باکیفیت موزاییک یا هر قطعه بتنی پیش ساخته یاری نماید.  تلفن مشاوره و ثبت سفارش جهت خرید ۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸ کریمی

موزاییک پلیمری,موزاییک پیاده رو,سنگ مصنوعی,سمنت پلاست,موزاییک رنگی,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸