موزاییک زیر پارکت،موزاییک پشت بام،۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

گروه موزاییک کریمی با سالها تجربه درخشان در  خدمت هموطنان عزیز  میباشد تا در زمینه ارائه اطلاعات مفید برای انتخاب و خرید موزاییک شما عزیزان را یاری بنماید.

گروه تولیدی کریمی
۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

گروه موزاییک کریمی 

قیمت موزاییک درجا,قیمت واش بتن درجا,قیمت موزاییک یک تیکه,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

قیمت موزاییک درجا,قیمت موزاییک یک تیکه,قیمت موزاییک یکپارچه,

قیمت موزاییک درجا,قیمت موزاییک یک تیکه,قیمت موزاییک یکپارچه,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

سنگدانه موزاییک,سنگ موزاییک,طریقه اجرای موزاییک درجا,

سلام. پیمانکاری اجرای موزاییک درجا.
حداقل ضخامت لازم برای موزاییک در جا ۳ سانتیمتر میباشد. و قیمت تمام شده آن به ازای هر متر مربع باضخامت ۳ سانتیمتر با محاسبه هزینه مصالح و اجرا، ۱۵ هزار تومان میباشد.
لازم به ذکر است به ازای هر سانتیمتر ضخامت، که به قطر کار اضافه میشود ۵ هزار تومان به مبلغ کل تمام شده کار افزوده میشود.
همچنین در صورت نیاز به موزاییک خیلی ضخیم و قویتر، باید موزاییک در جا، در دو لایه اجرا شود که لایه زیرین، بتن معمولی بوده و قیمت تمام شده آن با حساب مصالح و دستمزد اجرا برای هر متر مربع با یک سانتیمتر ضخامت، دو هزار تومان میباشد.

موزاییک حیاطی,موزاییک شیار دار,موزاییک طرح دار,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

موزاییک حیاطی,موزاییک شیاردار,موزاییک طرحدار, تولید کننده موزاییک حیاطی.

 

موزاییک حیاطی چیست؟!

در تعریف موزاییک ساختمانی و کاربرد آن مفهوم گسترده ای به موزاییک حیاطی و انواع گسترده آن تعلق دارد.  موزاییک حیاطی به موزاییکی گفته میشود که دارای شیارهای منظم و دوطرف بازی جهت عبور آب میباشد. این شیارها هنگام تولید قطعه موزاییک در کارخانه بر روی آن ایجاد شده و قرار است هنگام بارندگی و یا شستشوی کف موزاییک شده آب روی موزاییک از این راه و شیار ها به سوی آبراه اصلی یا کفشور ها هدایت شود. کار برد دیگر و مهم این شیار ها ایجاد اصطکاک در هنگام یخ زدگی میباشد به این معنا که وقتی در زمستان و در بارندگیها کف محوطه موزاییک شده یخ میزند، در نتیجه راه رفتن روی آن سخت تر میشود لذا بسیار بجا و مناسب است که سطح موزاییک شده دارای شیارها و پستی و بلندیها و خطوطی جهت ایجاد اصطکاک برای جلوگیری از لیز خوردن باشد. در این زمان است که این شیارها و طرح ها کاربرد خود را نشان میدهند. و اما کاربرد دیگر این طرح و شیارها و خطوط  ایجاد شکلهای زیبا و تنوع در جلوه و منظره محوطه های باز میباشد.

گروه موزاییک کریمی مفتخر است با در اختیار داشتن بیشتر قالبهای جدید و طرح قدیم موزاییک حیاطی شما عزیزان را در تامین هر چه رضایتمندانه و با کیفیت این محصولات یاری نماید.

موزاییک ساده ارزان,موزاییک پشت بام,موزاییک زیر پارکتی ۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

موزاییک پرسی ساده,موزاییک زیر پارکتی, موزاییک کف اتاقی,موزاییک پشت بام.

گروه تولیدی موزاییک کریمی با داشتن بیش از بیست سال سابقه درخشان در زمینه تولید موزاییک و کفپوشهای ویبره و پلیمری(سمنت پلاست)  امروز آماده و مجهز تر از هر زمان دیگری، برآن است که با ارائه قیمت ها و طرحهای فوق العاده برای انواع موزاییک واش بتن و کفپوش شما عزیزان را در تهیه وتامین به صرفه و آسان این محصولات یاری نماید. شماره تماس ۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

موزاییک حیاطی,موزاییک شیاردار,موزاییک کف حیاطی۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

گروه تولید موزاییک کریمی با بیش از ۲۰ سال سابقه درخشان در زمینه تولید موزاییکهای ساده و حیاطی، در شهرهای مختلف کشور مانند قزوین تاکستان سمنان زابل زاهدان و همدان مفتخر است در حال حاضر به عنوان یکی از دارندگان جایگاه بالا و مفید در زمینه طراحی و ساخت موزاییکهای  متنوع و نوین موزاییک حیاطی و ساده فعالیت خود را ادامه میدهد.

موزاییک پشت بام,موزاییک ساده,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸,موزاییک معمولی,موزاییک زیرپارکتی,موزاییک کف اتاقی

موزاییک پشت بام

موزاییک زیر پارکتی,موزاییک کف


اتاقی,موزاییک ساده,موزاییک گرانیتی,موزاییک معمولی

گروه موزاییک سازی کریمی، تولید کننده انواع موزاییک پرسی و ویبره و پلیمری در طرحها و سایزهای گوناگون، مفتخر است انواع موزاییک پشت بام خود را به مشتریان عزیز معرفی نموده و از شما عزیزان برای دیدن نمونه های این موزاییک ها دعوت به عمل بیاورد. .

T.me/mosaiic    تلگرام موزاییکسازی

وبلاگ مطالب مربوط و معرفی محصولات گروه کریمی    www.mozaiiksazi.blogfa.com

موزاییک ساده,موزاییک ارزان,موزاییک زیر پارکتی,موزاییک پشت بام,

موزاییک متراژ بالا را را ازما که کارمان جد اندر جد موزاییک سازیست بخواهید.موزاییک چیست، قیمت موزاییک،موزاییک پرسی،موزاییک سازی، دستگاه موزاییک، اینها عباراتیست که برایشان توضیحات در خوری داریم. موزاییک سازان زبده و باتجربه کریمی با نام تجاری دژگران پارسه مفتخر است که با بیش از پنجاه سال سابقه جد اندر جد در زمینه تولید و عرضه انواع موزاییک های ایرانی و فرنگی در کل شهرهای کشور همواره جزو اولین طلایه داران عرصه موزاییک و موزاییک سازی بوده است. Mozaiik. 09196376698بدین وسیله از انبوه سازان و کارفرمایان عزیز دعوت میشود با مرور مطالب نوشته شده در این بخش اطلاعات مفید به فایده ای را برای هرچه بهتر خرید کردن و به اجرا رساندن موزاییک در تمام نقاط کشور کسب نمایند. ارائه مشاوره و توضیح مطالب به شما عزیزان جویای موزاییک به صورت تماس تلفنی وظیفه ماست. کریمی۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

تعریف واش بتن,واش بتن چیست,طریقه تولید واش بتن,طریقه ساخت واش بتن,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

واش بتن چیست؟  وچگونه ساخته میشود؟!

واش بتن قطعات بتنی با ترکیبی از مواد موزاییکی میباشد که در پیاده رو ها و حیاط خلوتها فرش میشود و برخلاف موزاییک دارای سطح زبر و نا صاف میباشد. این قطعه همانطور که از اسمش پیداست نوعی بتن رنگی شسته است که زیبایی قابل توجهی به اماکن و محوطه های باز میبخشد.  گروه کریمی آماده ارائه مشاوره و تامین این محصول برای مصرف کنندگان عزیز میباشد.  ۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸