نحوه اجرای سنگ لاشه,بنایی لاشه سنگ۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

لاشه سنگ کاری,سنگ کار لاشه سنگ,بنای لاشه سنگ کار,اجرای سنگ لاشه ،لاشه سنگ کاری,سنگ کار لاشه سنگ,بنای لاشه سنگ کار,اجرای سنگ لاشه و ساب,کفسابی سنگ لاشه و ساب موزاییک لاشه ای,کفسابی سنگ لاشه

اجرای لاشه سنگ,پیمانکاری سنگ لاشه,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

فرش کردن لاشه سنگ,پیمانکاری اجرای کف سنگ لاشه,گروه پیمانکاری کریمی


اجرای لاشه سنگ,پیمانکاری سنگ لاشه,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

کفسابی,کفسابی درکرج,کفسابی کرج۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

گروه پیمانکاری کفسابی کریمی با در اختیار داشتن افراد مجرب و باسابقه آماده ارائه خدمات کفسابی در سطح عالی میباشد. با ما تماس حاصل کنید. ۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

ساب سنگ,ساب موزاییک,کفسابی سنگ و موزاییک,ساب بتن. انجام امور مربوط به موزاییک درجا و اجرای نصب و ساب سنگ لاشه در متراژهای بالا.

کفسابی در هشتگرد و…

کفسابی در هشتگرد و…

در هشتگرد،کفسابی در نظر آباد،کفسابی در کردان،کفسابی در آبیک، کفسابی در چهارباغ،کفسابی در سهیلیه،کارباگروه کاربلدی همچون گروه ما،رضایت شما را دوچندان مینماید.

۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

کفسابی کم هزینه

کفسابی کم هزینه

باتوجه به تغییرات بسیار گسترده ای که در ساخت ساختمان های جدید و امروزی پیش آمده، موضوع کفسازی سنگ، موزاییک، یا پارکت ،و سرامیک لمینت نیز به نوبه خود درساختمانهای جدید الاحداث تبدیل به بحث گسترده و پیچیده ای شده است. داشتن یک کفسازی دقیق و بدون نقص در کف ساختمان، معمولا نیازمند صرف هزینه های بالا و نیازمند داشتن زمان کافی میباشد،ازطرفی میدانیم که هر کفپوش و قطعه قابل نصبی که در ساختمانها بر روی کف ساختمان نصب میشود بعد از اجرا و نصب ودرطول عملیات اجرا ممکن است دچار آلودگی سطح و خراش بشود امااین اتفاق به معنای خسارت خوردن و ایجاد هزینه نیست،چرا که روشهای جدید و راه حلهای زیادی برای رفع این گونه مشکلات وجود دارد که از جمله این راه حلها کفسابی پر کاربرد ترین راه حل میباشد.

بتن کف

بتن کف
بتن کف،بتن کف باطرح موزاییک،اجرا وساب،بتن موزاییک درجا، طرح ابتکاری اجرای بتن موزاییک در جا با متدهای به روز و کارآمد.
پیمانکاری گروه کریمی ۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

نیاز به کفسابی

نیاز به کفسابی