موزاییک ارزان,قیمت موزاییک ساده,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

قیمت موزاییک ساده چند است,موزاییک پشت بام چند است,  موزاییک زیر پارکتی چند است, یا به عبارتی دیگر ارزانترین موزاییک کدام است؟  در واقع در تعیین قیمت موزاییک چند فاکتور موثر است اول ضخامت, دوم نوع مصالح به کار رفته در آن, سوم وزن,چهارم طرح یا شکل موزاییک,پنجم اندازه. 

موزاییک ساده پرسی مناسب زیر پارکت که در عین حال هم محکم باشدو هم ارزان, موزاییکی هست که از نظر شکل به ساده ترین شکل یعنی مربعی شکل باشد,از نظر طرح روی آن ساده باشد یعنی بدون هرگونه شیار و طرح,از نظر ضخامت دارای یک قطر معمولی برای موزاییک باشد یعنی حدود ۲ الی ۲و نیم سانتیمتر، و مصالح به کار رفته در آن معمولی ترین و ارانترین مصالح باشد یعنی سیمان طوسی ماسه و سنگ دانه سفید و سیاه و پودر سنگ,سایز آن معمولی باشد یعنی ۳۰در۳۰, بنابراین میتوان گفت این گونه موزاییک که مشخصات آن ذکر سد ارانترین نوع موزاییک است. 

گروه تولیدی و احرای موزاییک کریمی مفتخر است در زمینه تولید و عرضه انواع موزاییک ساده ارزان فعالیت گسترده ای دارد. ۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

موزاییک حیاطی,موزاییک شیاردار,موزاییک طرح دار,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

 

 

موزاییک بتنی حیاطی چیست؟
موزاییک بتنی شیاردار چیست؟
موزاییک شیاردار یا حیاطی نوعی کفپوش بتنی میباشد که به واسطه داشتن شیارها و طرح هایی که در سطح آن ایجاد شده، کفپوشی مناسب جهت استفاده در محوطه های بدون سقف و روباز است. به این دلیل که در محوطه های روباز و بدون سقف که محل عبور عابر پیاده و یا هر گونه تردد دیگر میباشد، در صورت بارندگی یا یخ زدگی یا آلودگی به روغن یا سایر مایعات و مواد قابل لغزش، کف محل مورد نظر ممکن است حالت لغزنده گی به خود بگیرد و همین امر میتواند به اندازه ای برای استفاده کنندگان از محیط امری خطر آفرین باشد. ازاین رو سازندگان کفپوشهای سیمانی و بتنی که همواره در حال طراحی انواع و قطعه های جدید برای استفاده عموم میباشند به فکر طراحی و ساخت نوعی موزاییک به نام موزاییک حیاطی یا موزاییک شیاردار افتادند.
انواع موزاییک حیاطی:
۱٫ موزاییک حیاطی پرسی.
موزاییک حیاطی پرسی در واقع همان موزاییک دو لایه میباشد که در دو مرحله ی، پرس و ساب در کارخانه تولید میشود. مرحله اول یعنی پرس توسط یک ماشین پرس که معمولا دارای درجه فشار حدود ۸۰ الی ۴۰۰ تن میباشد انجام میشود. به این صورت که ابتدا لایه رویین موزاییک که نوعی بتن شل حاوی ماسه رنگی و پودر سنگ و سیمان تیپ۲ و آب میباشد و تا حدی هم رنگی شده در داخل قالب فولادی که داخل قالب هم قبلا با روغن کالوفین چرب شده است ریخته میشود. سپس لایه زیرین یا همان ناری که مخلوطی از ماسه نرم و سیمان است و نسبتا مرطوب میباشد، روی آن ریخته شده و به وسیله قطعه های مخصوص کاملا هموار و یکدست شده و بعد از پوشیده شدن آن توسط کله گی قالب به زیر دستگاه پرس میرود.
۲٫ موزاییک حیاطی ویبره ای: موزاییک ویبره ای نیز همانند تمام قطعات بتنی ویبره ای دیگر توسط یک خط نوار نقاله که همان میز ویبره است و یک دیگ مخلوط کن بتن تولید میشود. و برای هر چه مستحکمتر شدن قطعه یک مرحله گرمخانه و کوره نیز در فرایند تولید گنجانده شده است.

کلیه قطعات موزاییک های پرسی یا ویبره ای دارای انواع مختلف میباشند.
به این ترتیب که براساس نوع رنگ، عمق شیار، اندازه موزاییک، و همچنین شکل و ضخامت میتوان آنها را دسته بندی نمود.

واش بتن چیست,طریقه ساخت واش بتن,انواع واش بتن,توضیح از گروه تولیدی اجرایی کریمی۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

واش بتن چیست؟ انواع واش بتن کدام است؟ طریقه تولید واش بتن به چه صورت است؟  اینها و چند مورد دیگر سوالاتی هستند که در این مطلب پاسخ داده میشوند.

واش بتن نوعی کفپوش بتنی است که با ترکیب سیمان، ماسه(در نوع پرسی دولایه)،شن رنگی،پودر سنگ،مواد پلیمری و آب تولید میشود. تمایز این نوع کفپوش در آن است که سطح آن به صورت زبر و دارای شن رنگی برامده و برجسته میباشد. درحقیقت تولید این محصول دو مرحله دارد، یعنی سطح این کفپوش بعد از گیرایش اولیه بتن آن توسط ماشین شوینده شسته میشود، تا حدی که سنگدانه های رنگی آن به صورت زبری کاملا از سطح بیرون دیده شوند و به این ترتیب یک سطح زیبا و در عین حال کاملا زبر را به مصرف کننده ارائه نماید.

انواع واش بتن:

۱.واش بتن پرسی: واش بتن پرسی در واقع نوعی موزاییک پرسی است که در دولایه تولید میشود، لایه زیرین یا ناری. و لایه رویین یا دنگ. لایه زیرین یا ناری در حقیقت هما ملات مرطوب ماسه و سیمان است که به واسطه ماسه تقریبا نرم و مرطوب بودن آن قابلیت بالایی در پرس شدن دارد. لایه رویین یا دنگ نیز نوعی بتن شل تهیه شده از سیمان سنگدانه رنگی و پودر سنگ و در بعضی موارد پودر پلیمر میباشد که لا ترکیب آب به صورت تقریبا شل درآمده و بعد از ریخته شدن ناری یا لایه زیرین در قالب ریخته میشود و در زیر سیلندر ماشین پرس قرار میگیرد. به نحوی که کاملا این دولایه در یکدیگر پیوند خورده و باهم پرس میشوند. این قطعه تولید شده پس از مدت حدود دو روز که در کارگاه و در یک فضای مرطوب نگهداری میشود برای انجام شستشوی سطح به پای ماشین شسنشو منتقل میشود. و بعد از شستشوی سطح آن و بیرون آمدن و دیده شدن کامل شنهای رنگی دوباره به قسمت دیگر کارگاه برای فرآوری و گیرش نهایی منتقل میشود.

۲. واش بتن ویبره ای: این قطه بتنی همانطور که از اسمش پیداست، به وسیله ویبره شدن به دست می آید. به این معنا که ترکیبات این کفپوش به طور کامل از شن رنگی و سیمان و پودر سنگ و پلیمر تهیه میشود یعنی کل محتویات آن از یک ترکیب درست شده در واقع یک لایه میباشد. بتن این نوع محصول به صورت بتن شل و خمیری مانند در داخل دیگ مخلوط کن به خوبی هم زده میشود و سپس به داخل قالبهایی از جنس لاستیک ریخته میشود، قالبها به صورت ردیفی روی نوار نقاله ای قرار میگیرند که در واقع میز ویبره نام دارد و عمل ویبره کردن(لرزاندن)  توسط این میز انجام میشود. بهد از ویبره شدن کامل بتن داخل قالب قالبها توسط اپراتور به گرمخانه یا کوره منتقل میشود  دمای گرمخانه که یک فضای اناقی شکل میباشد حدود ۵۰ درجه سانتیگراد است. واش بتن ها حدود ۳۶ ساعت در داخل گرمخانه میمانند و بعد از آن برای شسته شدن به دستگاه شستشو انتقال میابند. لازم به ذکر است که نحوه شستشوی هردو نوع واش بتن معمولا باهم فرقی ندارد.

 


فروش فوق العاده موزاییک,موزاییک ارزان,موزاییک پشت بام,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

فروش فوق العاده موزاییک,موزاییک ارزان,موزاییک پشت بام,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸  گروه تولید موزاییک کریمی با بیش از بیست سال سابقه درخشان و در اختیار داشتن ۵ خط تولید موزاییک در تمامی سایزها و طرحهای گوناگون مفتخر است شما عزیزان را در انتخاب و خرید بهینه موزاییک,واش بتن,جدول,موزاییک پلیمری,یاری نماید.

اجرای لاشه سنگ,پیمانکاری سنگ لاشه,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

فرش کردن لاشه سنگ,پیمانکاری اجرای کف سنگ لاشه,گروه پیمانکاری کریمی


اجرای لاشه سنگ,پیمانکاری سنگ لاشه,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

موزاییک زیرپارکتی ۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

تولید و پخش موزاییک ساده زیر پارکتی و پشت بام در متراژ بالا. گروه کریمی با در اختیار داشتن تجهیزات و امکانات کامل در تولید موزاییک پرسی و موزاییک ویبره ای و همینطور پلیمری و واش بتن باسابقه درخشان و کارآمد در اختیار هموطنان عزیز میباشد.

موزاییک پشت بام,موزلییک صاف و ساده,موزاییک زیر موکتی,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

موزاییک پشت بام,موزاییک زیر موکتی,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

دراین قسمت میخواهیم بیشتر نمونه موزاییک های ساده پشت بامی و زیر موکتی را برای شما همراه با تصویر معرفی کنیم. لطفاهمراه ماباشید.