موزاییک حیاطی,موزاییک طرح دار,موزاییک شیاردار,موزاییک کف حیاطی,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

موزاییک حیاطی,موزاییک طرح دار,موزاییک شیاردار,موزاییک کف حیاطی,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

واش بتن,موزاییک پیاده رو,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸کفپوش پیاده رو موزاییک پلیمری

واش بتن,موزاییک پیاده رو,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸کفپوش پیاده رو موزاییک پلیمریموزاییک ارزان,موزاییک زیر پارکتی,موزاییک سبک,موزاییک پشت بام,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

موزاییک ارزان,موزاییک زیر پارکتی,موزاییک سبک,موزاییک پشت بام,

موزاییک ساده,موزاییک پشت بام,موزاییک زیر پارکتی,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

گروه تولیدی و اجرایی موزاییک کریمی با در اختیار داشتن ۴ خط تولید انواع موزاییک، واش بتن، کفپوش ویبره ای و موزاییک پلیمری، مفتخر است به عنوان یکی از اولین مجموعه های تولیدی و اجرایی انواع موزاییک واش بتن و انواع سنگهای مصنوعی را هم زمان هم تولید کرده و هم در اجرای نثب آنها دستی فعال داشته است. جهت سفارش هرگونه حرید محصول ویا سفارش پروژه های اجرایی خود با شماره تلفن ۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸ تماس حاصل فرمایید. 

موزاییک پیاده رو-موزاییک درجا-موزاییک در جا۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

موزاییک در جا,موزاییک یکپارچه,موزاییک پیاده رو اجرا در محل,تخصص گروه پیمانکاری کریمی:اجرای موزاییک در جا,ساب موزاییک درجا,اجرای لاشه سنگ و کفسابی لاشه سنگ و موزاییک در جا.  برای دریافت مشاوره و همچنین اطلاعات بیشتر با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید.

۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸    ۰۹۳۷۷۶۷۷۱۴۰  کریمی

طریقه تولید موزاییک رنگی,طریقه تولید موزاییک فرنگی۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸


طریقه تولید انواع موزاییک را با دستگاه پرس و دستگاه نوار ویبره  در اینجا بخوانید. گروه تولیدی موزاییک و کفپوش بتنی کریمی برای ایجاد یک زمینه آگاهی در مورد ساخت و تولید انواع موزاییک مواردی چند از مراحل ساخت

موزاییک ساده,موزاییک طوسی معمولی,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸


موزاییک ساده,موزاییک طوسی معمولی,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

در این قسمت بر آن هستیم تا تعدادی چند از انواع موزاییک های طوسی معمولی را که در بازار به عنوان موزاییک ساده شناخته شده اند خدمت شما عزیزان معرفی نماییم.

موزاییک در تهران,موزاییک در کرج,موزاییک ساده در غرب تهران

موزاییک تحویل تهران و کرج  فوری و ارزان و کیفیت بالا برای ثبت سفارش باشماره های زیر تماس بگیرید.  ۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

۰۹۳۷۷۶۷۷۱۴۰

طریقه تولید موزاییک,تولید موزاییک پرسی,روش تولید موزاییک,۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸

فروش فوق العاده موزاییک,موزاییک گرانیتی,موزاییک صاف,موزاییک معمولی,حراج انواع موزاییک

قابل توجه کارفرمایان و مصرف کنندگان عزیز موزاییک!

مراحل تولید موزاییک پرسی:

۱. مخلوط کردن سیمان تیپ۲ و ماسه نرم کاملا شسته برای

  پشت موزاییک پرسی. لایه پشت موزاییک پرسی از ملات مرطوب و مایل به خشک تهیه میشود پس برای آماده سازی ملات پشت موزاییک میبایست ماسه و سیمان باهم کاملا مخلوط و آمیخته شوند. و قبل از قالب گیری موزاییکها باید یک مشت از ملات را بادست فشرده کرده و از شکل گیری آن با فشار دست مطمعن شویم.

۲.  طریقه مخلوط کردن ملات رویه موزاییک:

برای قالب گیری و تولید هر یک عدد موزاییک ۳۰در۳۰ حدود دوکیلو ملات شل یا همان رنگ و یا لایه رویین لازم میباشد.  که این ملات شل به موزاییک پرسی دولایه، به طریقه زیر آماده  میگردد:

الف. مخلوط کردن آب و سیمان با پیمانه حدود ۵۰ کیلو آب،بیست کیلو سیمان و ۴۰ کیلو گرم پودر سنگ.  اضافه کردن پودر سنگ متناسب با رنگ زمینه موزاییک (بعنوان مثال برای موزاییک زرد باید از پودر سنگ زرد رنگ استفاده کنیم.).

ب. هنگامی که مخلوط آب و سیمان و پودر سنگ حالت دوقاب به خود گرفت میباید سنگدانه های مورد نظرمان را که قبلا آماده کرده ایم به صورت کم کم به آن اضافه کنیم و همزمان مخلوط را خوب قاطی کنیم. بهتر است در اولین بار برای مخلوط کردن از یک استاد کار کمک بگیریم. داشتن نتیجه مطلوب در مخلوط کردن رنگ موزاییک مستلزم استفاده از مصالح و مواد اولیه مرغوب علی الخصوص پودر سنگ نرم و خشک میباشد!!

مشاوره بیشتر ۰۹۱۹۶۳۷۶۶۹۸   اگر در مورد موزاییگ و نحوه تولید سوالاتی دارید تماس بگیرید.